+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Ketinggian pagar standard kami adalah 72 inci, menjadikannya pilihan yang ideal untuk mewujudkan suasana yang terpencil. Walau bagaimanapun, kami menawarkan ketinggian yang berbeza untuk menampung keperluan khusus anda. Dengan lebar standard 96 inci, anda juga boleh memilih dari pelbagai lebar untuk memastikan lancar sesuai untuk projek anda. Fleksibiliti ini menjadikan pagar panel privasi PVC kami sesuai untuk aplikasi kediaman dan komersil.
Pagar ini dibina untuk bertahan, yang menampilkan jawatan tahan lama yang terdapat dalam sama ada 4 "x 4" atau 5 "x 5", dengan ketinggian pilihan sehingga 102 inci. Setiap jawatan datang pra-routed untuk pemasangan mudah, direka untuk baris, akhir, sudut, 3-arah, atau konfigurasi kosong. Rail bawah dan atas dibina dari kepingan 2 "x 6" x 94 "yang kukuh, pra-notched untuk kemudahan. Sisipan aluminium dalam rel bawah meningkatkan kekuatannya, memberikan ketahanan gred komersial.
Meningkatkan daya tarikan visual pagar adalah pelbagai pilihan cap pasca, termasuk topi New England klasik, topi rata yang anggun, dan topi gothic hiasan. Pilihan ini membolehkan anda menyesuaikan rupa pagar anda untuk melengkapkan seni bina rumah anda.
Setiap bahagian pagar panel privasi PVC kami termasuk panel 8 T & G (sama ada 7/8 "x 11.3" x 63 "atau 7/8" x 6 "x 63"), memastikan privasi tanpa mengorbankan gaya. Jumlah jumlah setiap bahagian ialah 0.166 CBM, menjadikannya cekap untuk pengangkutan dan pemasangan. Kami juga menawarkan pintu yang sesuai untuk memberikan pandangan yang kohesif di seluruh harta anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, panel 2 atau 3 lidah & alur
Sesuaikan pagar anda dengan catatan warna, rel atau topi yang berbeza
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar panel privasi pvc 6'x8 ' |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| U-channel | 1 "x 1" x 60''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Panel T & G. | 7/8 "x 11.3" x 63''l x 8pcs atau 7/8 "x 6" x 63''l x 16pcs |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut