+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Meningkatkan ruang luar anda dengan panel privasi T & G kami, yang direka untuk ketahanan dan gaya. Dengan ketinggian standard 72 inci dan pelbagai pilihan untuk ketinggian dan lebar yang berbeza, ia boleh disesuaikan agar sesuai dengan keperluan khusus anda.
Dilancarkan dari bahan berkualiti tinggi, panel T & G kami mempunyai pembinaan yang mantap dengan kereta api bawah 2 "x 6", 2 "x 6", dan kereta api atas 1-1/2 "x 4-1/2", semua pra-notched untuk pemasangan mudah. Panel ini termasuk memasukkan aluminium di rel bawah, meningkatkan kekuatannya untuk aplikasi komersil. Pilih dari pelbagai saiz pos-4 "x 4" atau 5 "x 5" -dengan pelbagai pilihan penghalaan untuk menampung konfigurasi garis, akhir, sudut, dan 3 arah.
Untuk penamat yang digilap, panel privasi kami boleh diatur dengan pilihan topi pos yang bergaya: topi New England klasik, topi rata yang anggun, atau topi gothic yang hiasan. Setiap detail direka untuk meningkatkan estetika keseluruhan sambil memastikan prestasi yang berkekalan.
Dengan jumlah 0.166 CBM setiap bahagian dan pintu yang sesuai, Panel Privasi T & G adalah sempurna untuk mewujudkan sempadan lancar di sekitar harta anda. Ubah ruang anda dengan gabungan fungsi dan keanggunan hari ini!
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, panel 2 atau 3 lidah & alur
Sesuaikan pagar anda dengan catatan warna, rel atau topi yang berbeza
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Panel Privasi PVC T & G |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Kereta api atas | 1-1/2 "x 4-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| U-channel | 1 "x 1" x 27''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Panel T & G. | 7/8 "x 11.3" x 28''l x 16pcs atau 7/8 "x 6" x 28''l x 32pcs |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut