+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar Privasi PVC Lattice Top menawarkan penyelesaian yang bergaya dan selamat untuk ruang luar anda. Terdapat dalam warna yang elegan seperti putih, tan, kelabu, dan krim, pagar ini meningkatkan privasi sambil melengkapkan landskap anda. Dengan ketinggian standard 72 inci dan dimensi yang disesuaikan, ia sesuai dengan pelbagai keperluan dan pilihan.
Dibina dengan bahan tahan lama, pagar termasuk jawatan 4 "x 4" atau 5 "x 5" yang kuat, pra-routed untuk pemasangan mudah seperti baris, akhir, sudut, atau konfigurasi 3 arah. Setiap bahagian mempunyai rel pra-notched untuk kemudahan tambahan dan integriti struktur, memastikan prestasi jangka panjang.
Bahagian atas kekisi yang unik memberikan sentuhan estetik sambil mengekalkan privasi, dan pilihan untuk topi pos hiasan, seperti gaya New England, rata, atau gothic, menambah bakat yang diperibadikan. Dengan pintu yang sepadan, pagar privasi PVC Lattice Top adalah pilihan utama untuk mewujudkan oasis luar yang indah dan swasta.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, panel 2 atau 3 lidah & alur
Sesuaikan pagar anda dengan catatan warna, rel atau topi yang berbeza
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar privasi atas kekisi PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Kekisi | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| U-channel | 1 "x 1" x 60''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Panel T & G. | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs atau 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut