+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Parangan PVC Panel T & G kami yang tinggi, yang direka untuk kedua-dua ketahanan dan rayuan estetika pada ketinggian standard 72 "dan disesuaikan dalam pelbagai lebar, pagar dibina dengan jawatan yang lebih tinggi.
Setiap bahagian mempunyai rel bawah pra-notched (2 "x 6" x 94 "), kereta api tengah (2" x 6 "x 94"), dan kereta api atas (2 "x 3-1/2" x 94 "), memastikan integriti struktur. Untuk kekuatan tambahan, kereta api bawah menggabungkan memasukkan aluminium, menjadikan pagar ini sesuai untuk permohonan komersial.
Panel T & G datang dalam dua saiz: 7/8 "x 11.3" x 50 "atau 7/8" x 6 "x 50", menyediakan fleksibiliti untuk keperluan reka bentuk anda. Dengan jumlah 0.166 CBM setiap bahagian dan pilihan untuk memadankan pintu, pagar PVC ini adalah pilihan utama untuk penyelesaian perimeter yang bergaya dan kukuh.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, panel 2 atau 3 lidah & alur
Sesuaikan pagar anda dengan catatan warna, rel atau topi yang berbeza
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | PVC 6 'Tinggi Panel PVC Panel PVC 6' |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| Kekisi | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| U-channel | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Panel T & G. | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs atau 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut