+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Parangan Panel PVC Piket PVC, perpaduan keanggunan dan ketahanan yang sempurna yang direka untuk meningkatkan daya tarikan estetik harta anda sambil menyediakan keselamatan yang boleh dipercayai. Pagar ini boleh didapati dalam pelbagai warna, termasuk putih klasik, tan hangat, kelabu yang canggih, dan krim lembut, membolehkan anda memilih warna yang sempurna untuk melengkapkan ruang luar anda.
Siaran kami teguh, boleh didapati dalam dimensi 4 "x 4" atau 5 "x 5", dan boleh mencapai sehingga 102 inci tinggi. Mereka datang pra-routed untuk pemasangan mudah, dengan pilihan untuk baris, akhir, sudut, 3-cara, atau konfigurasi kosong. Pilih dari topi pos yang bergaya, termasuk topi New England, topi rata, dan topi Gothic, untuk menambah sentuhan penamat ke pagar anda.
Integriti struktur pagar kami disokong oleh rel bawah pra-notched (2 "x 6" x 94 ''), kereta api tengah (2 "x 6" x 94 ''), dan kereta api atas (2 "x 3-1/2" x 94 ''). Ini memastikan rangka kerja yang kuat dan stabil.
Setiap piket mengukur 1.5 "x 1.5" x 12.6 ", dengan 17 keping dimasukkan, manakala memasukkan aluminium di dalam kereta api bawah meningkatkan kekuatan, menjadikannya sesuai untuk aplikasi komersial.
Bagi mereka yang ingin membuat rupa yang padu, pintu yang sepadan juga disediakan. Tingkatkan ruang luar anda dengan pagar panel atas piket PVC kami-penyelesaian pagar yang bergaya, kukuh, dan rendah.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, panel 2 atau 3 lidah & alur
Sesuaikan pagar anda dengan catatan warna, rel atau topi yang berbeza
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar panel atas piket PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| Piket | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-channel | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Panel T & G. | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs atau 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut