+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tingkatkan ruang luar anda dengan pagar vinil privasi kami, yang direka untuk menyediakan rayuan keselamatan dan estetik. Berdiri pada ketinggian standard 72 inci, pagar ini memastikan harta anda tetap peribadi sambil menambah sentuhan keanggunan.
Dibina dengan ketahanan dalam fikiran, pagar vinil kami mempunyai pilihan pos 4 "x 4" atau 5 "x 5" yang kukuh, pra-routed untuk pelbagai konfigurasi termasuk sambungan garis, akhir, sudut, dan 3 arah. Siaran ini datang dalam panjang standard 102 inci, memastikan sokongan yang kukuh untuk keperluan pagar anda. Untuk mengatasinya, pilih dari tiga topi pos yang bergaya: topi New England, topi rata, atau topi gothic, yang membolehkan penyesuaian yang mencerminkan gaya peribadi anda.
Untuk reka bentuk yang optimum, pagar termasuk pilihan panel T & G, yang terdapat dalam dua saiz: 7/8 "x 11.3" x 50 "(8 keping) atau 7/8" x 6 "x 50" (16 keping). Setiap bahagian mempunyai jumlah 0.166 CBM, menjadikannya cekap untuk pengangkutan dan pemasangan. Di samping itu, pintu masuk yang sepadan boleh didapati, memberikan pandangan yang kohesif untuk harta anda.
Sama ada anda mencari privasi, keselamatan, atau hanya sempadan yang elegan, pagar vinil privasi kami menyampaikan pada semua bidang, menggabungkan bahan berkualiti dengan reka bentuk yang bijak. Naik taraf kawasan luaran anda hari ini!
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, panel 2 atau 3 lidah & alur
Sesuaikan pagar anda dengan catatan warna, rel atau topi yang berbeza
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | PVC Privasi Vinil Pagar 6ft Ketinggian |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| Piket | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-channel | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Panel T & G. | 7/8 "x 11.3" x 50''l x 8pcs atau 7/8 "x 6" x 50''l x 16pcs |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut