+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tingkatkan luaran rumah anda dengan pagar lurus tradisional kami, dibuat dari 100% Virgin PVC untuk ketahanan dan gaya yang luar biasa. Penyelesaian penyelenggaraan rendah ini direka untuk pemasangan mudah, yang memaparkan rintangan dan keanjalan yang tinggi untuk menahan unsur-unsur.
Tidak seperti kayu, pagar vinil kami tidak akan menyerap air, memastikan ia tetap bebas dan kelihatan hebat untuk tahun yang akan datang. Setiap kit panel merangkumi semua rel dan piket yang diperlukan untuk persediaan DIY yang mudah.
Dengan penarafan kebakaran V-0 dan pensijilan dari SGS, CE, dan ISO9001, anda boleh yakin dengan kualiti dan keselamatan produk kami. Nikmati jaminan 30 tahun dan penghantaran cepat-hanya 7-10 hari untuk pesanan 40HQ. Pesanan adalah mudah: hanya menggabungkan bahagian, jawatan, dan pintu untuk membuat penyelesaian pagar lengkap anda. Ubah ruang luaran anda dengan daya tarikan pagar lurus tradisional kami!
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Ciri: Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Masa Delivary: Sekitar 7-10 hari sebagai 40HQ
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar piket lurus lurus PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra-routed sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-notched |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-notched |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut