+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tingkatkan estetika dan fungsi ladang anda dengan pagar piket PVC kami. Dibuat dari 100% Virgin PVC, penyelesaian pagar tahan lama dan bergaya ini menggabungkan pesona klasik pagar piket tradisional dengan bahan -bahan moden untuk prestasi yang tiada tandingannya.
Bahan unggul: Dibuat dari 100% PVC dara, tidak bersalut, memastikan umur panjang dan ketahanan terhadap unsur -unsur.
Pemasangan Mudah: Direka untuk pemasangan DIY yang mudah, kit panel termasuk semua rel dan piket yang diperlukan untuk persediaan cepat.
Penyelenggaraan yang tahan lama dan rendah: Tidak seperti kayu, pagar PVC kami tidak menyerap air, menghapuskan kebimbangan mengenai reput dan kerosakan. Nikmati faedah pagar yang memerlukan pemeliharaan yang minimum.
Rintangan Impak: Reka bentuk elastik memberikan rintangan impak yang tinggi, menjadikannya sesuai untuk pelbagai persekitaran ladang.
Bukti Kebakaran: Nilai V-0 untuk rintangan kebakaran, menambah lapisan tambahan keselamatan ke harta anda.
Kualiti yang disahkan: Pagar kami memenuhi piawaian yang ketat, yang disahkan oleh SGS, CE, dan ISO9001.
Waranti Panjang: Kami berdiri dengan produk kami dengan jaminan 30 tahun yang murah hati untuk ketenangan fikiran.
Waktu Penghantaran: Kira-kira 7-10 hari untuk bekas 40HQ.
Pesanan Made Easy: Cukup pilih bahagian, jawatan, dan pintu yang anda inginkan untuk membuat penyelesaian pagar lengkap yang disesuaikan dengan keperluan anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Ciri: Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Masa Delivary: Sekitar 7-10 hari sebagai 40HQ
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar piket melengkung PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut