+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Piket telinga anjing tradisional adalah pilihan yang ideal untuk gudang, menggabungkan rayuan estetik dengan kepraktisan. Diperbuat daripada 100% dara PVC, pagar yang tahan lama, penyelenggaraan rendah ini menentang pembusukan dan penyerapan air, menjadikannya alternatif yang unggul kepada kayu.
Pemasangan adalah mudah; Cukup menggabungkan bahagian, jawatan, dan pintu untuk membuat pagar lengkap. Dengan jaminan dan pensijilan 30 tahun seperti SGS, CE, dan ISO9001, anda boleh mempercayai kualiti dan prestasinya.
Pagar api ini (V-0 dinilai) direka untuk rintangan impak yang tinggi, memastikan penggunaan jangka panjang. Penghantaran adalah cekap, hanya mengambil masa 7-10 hari untuk pesanan 40HQ, menjadikannya mudah untuk sebarang projek.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Pagar PVC menawarkan pelbagai faedah berbanding dengan panel pagar lain seperti kayu, mereka tidak menyerap air, dan oleh itu, mereka tidak boleh membusuk.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Bahan buatan China
Piket yang berbeza disediakan
Direka untuk pemasangan Do-It-Yourself yang mudah dan pantas
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | Piket telinga anjing tradisional PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut