+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar piket kecil "1" kami "adalah pilihan utama untuk meningkatkan halaman negara anda. Dibuat dari 100% Virgin PVC, pagar ini direka untuk ketahanan, menawarkan rintangan impak yang tinggi dan penyelenggaraan yang rendah. Tidak seperti kayu tradisional, ia tidak akan menyerap air, menghapuskan risiko reput.
Pemasangan adalah angin dengan sistem DIY yang mudah. Cukup menggabungkan bahagian, jawatan, dan pintu untuk membuat pagar lengkap anda dalam masa yang singkat. Dengan jaminan selama 30 tahun, anda boleh mempercayai panjang umur produk ini.
Setiap kit panel merangkumi semua rel dan piket yang diperlukan, membuat persediaan langsung. Selain itu, pagar kami berpakaian tahan api dengan penarafan V-0, memastikan keselamatan dan pematuhan dengan piawaian, yang disokong oleh pensijilan dari SGS, CE, dan ISO9001. Penghantaran cepat, hanya mengambil masa 7-10 hari untuk pesanan 40hq.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Pagar PVC menawarkan pelbagai faedah berbanding dengan panel pagar lain seperti kayu, mereka tidak menyerap air, dan oleh itu, mereka tidak boleh membusuk.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Bahan buatan China
Piket yang berbeza disediakan
Direka untuk pemasangan Do-It-Yourself yang mudah dan pantas
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | PVC 1 "x1" pagar piket kecil |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 1 "x 1" x 40 '' x 19pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut