+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar balkoni PVC premium kami, yang direka untuk menggabungkan rayuan estetik dengan fungsi yang mantap. Terdapat dalam pelbagai warna elegan -putih, tan, kelabu, dan krim -pagar ini melengkapkan gaya seni bina sambil menyediakan penghalang tahan lama yang berdiri ujian masa.
Ketinggian adalah 48 inci, tetapi kami menawarkan fleksibiliti dengan pilihan ketinggian yang berbeza untuk memenuhi keperluan khusus anda. Lebar standard 96 inci memastikan liputan yang mencukupi, dengan pelbagai lebar yang tersedia untuk penyesuaian. Setiap bahagian pagar dibuat dengan ketepatan, yang menampilkan jawatan 4 "x 4" atau 5 "x 5" yang kukuh, yang dipasang dengan mudah untuk pemasangan mudah seperti baris, akhir, sudut, atau konfigurasi 3 arah.
Langkah-langkah kereta api bawah 2 "x 3-1/2" x 94 "dan datang pra-notched untuk pemasangan mudah, sementara rel hiasan teratas menambah sentuhan halus dengan dimensi 3-1/2" x 3-1/2 "x 94". Untuk kekuatan tambahan, sisipan aluminium disepadukan ke dalam kereta api bawah, memberikan ketahanan gred komersil yang memastikan kestabilan dalam pelbagai keadaan cuaca.
Setiap bahagian merangkumi 22 piket yang mengukur 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 ", yang menampilkan jarak standard untuk penglihatan dan keselamatan yang optimum. Dengan jumlah 0.08 cbm, pagar ini direka untuk pengangkutan dan pemasangan yang mudah.
Di samping itu, kami menawarkan pintu yang sesuai, membolehkan anda membuat pandangan yang kohesif di seluruh kawasan luaran anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Hebat untuk pagar kolam, pagar halaman depan atau pagar taman, balkoni dan pagar pagar.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Rel yang berbeza tersedia, seperti Handrail.
Empat berwarna yang sesuai: putih, tan, kelabu, krim
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar balkoni PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Keretapi hiasan teratas | 3-1/2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-bertelai |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 '' x 22pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut