+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar piket mudah alih PVC adalah penyelesaian yang serba boleh dan bergaya untuk menentukan ruang semasa meningkatkan daya tarikan.
Terdapat dalam warna klasik -putih, tan, kelabu, dan krim -pagar ini dengan mudah melengkapkan pelbagai landskap dan gaya seni bina. Dengan ketinggian standard 30 inci dan lebar 72 inci, ia menyerang keseimbangan yang ideal antara penglihatan dan privasi, mewujudkan suasana yang menarik.
Pagar ini mempunyai catatan kukuh yang mengukur 2 "x 3-1/2" x 30''l, masing-masing dipasang dengan plat pos PVC tahan lama untuk pemasangan mudah. Rel yang kuat, pada 2 "x 3-1/2" x 72''l, memberikan sokongan yang sangat baik, memastikan pagar anda berdiri ujian masa. Setiap bahagian dilengkapi dengan 12 piket berukuran 7/8 "x 3" x 27 '', dengan teliti jarak untuk keselamatan dan estetika.
Dengan jumlah 0.05 cbm setiap bahagian, pagar piket mudah alih PVC kami direka untuk penghantaran yang cekap dan pengendalian yang mudah. Untuk memuatkan pertanyaan kuantiti, sila hubungi kami untuk membincangkan keperluan khusus anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: Penggunaan ideal untuk tradeshows, pameran dan acara luar kelas yang lain
Ciri: Pemasangan pantas, sangat tahan lama, memenuhi pagar mudah alih
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Waktu Penghantaran: Kira-kira 7-10 hari sebagai 40HQ
| Gaya atas pagar | Pagar piket mudah alih PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 30 ", |
| Lebar | Lebar standard 72 ", |
| Jawatan | 2 "x 3-1/2" x 30''l, pra dipasang, dengan plat pos PVC |
| Kereta api | 2 "x 3-1/2" x 72''lx2pcs, |
| Piket | 7/8 "x 3" x 27 '' x 12pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.05cbm, memuatkan pertanyaan qtty |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut