+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Mengubah ruang luar anda dengan 90 "x40" New England Cap PVC Arbor. Dibuat dari PVC tahan lama, Arbor ini menggabungkan gaya dan fungsi, menjadikannya tambahan yang menakjubkan di mana -mana taman atau jalan. Kemasan putih yang menarik melengkapkan pelbagai landskap, menawarkan rupa abadi yang meningkatkan hiasan luaran anda.
Dengan ketinggian standard 90 inci dan lebar 40 inci, arbor ini menyediakan pintu masuk besar yang pasti akan menarik perhatian. Saiz tersuai juga tersedia, membolehkan anda menyesuaikan arbor agar sesuai dengan ruang khusus dan keperluan estetik. Jawatan pra-routed 5 "x 5" yang kukuh memastikan integriti struktur, menjadikannya sesuai untuk pelbagai keadaan cuaca.
Reka bentuk Cap New England menambah sentuhan keanggunan klasik, manakala rel 2 "x 3-1/2" di atas dengan Arbor Caps menawarkan sokongan dan kecantikan tambahan. Untuk daya tarikan tambahan, Arbor mempunyai piket dalam dua saiz -1 1/2 "x 1 1/2" dan 1 "x 1" -yang mewujudkan daya tarikan visual yang halus dan membolehkan memanjat tumbuh -tumbuhan untuk berkembang maju.
Direka dengan kemudahan pemasangan dalam fikiran, arbor ini mempunyai jumlah 0.2 cbm, menjadikannya dapat diurus untuk pengangkutan dan pemasangan. Sama ada anda sedang mencari untuk menentukan pintu masuk, membuat sudut taman yang tenang, atau menyokong anggur pendakian anda, 90 "x40" New England Cap PVC Arbor adalah penyelesaian yang sempurna untuk meningkatkan pengalaman luar anda. Tanya mengenai kuantiti memuatkan untuk memastikan anda mendapat apa yang anda perlukan!
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin
Penamat bingkai: tidak dilapisi
Ciri: Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Waktu Penghantaran: Kira-kira 7-10 hari sebagai 40HQ
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Item | PVC Arbor |
| Warna | Putih |
| Ketinggian | Ketinggian standard 90 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 40 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 5 "x 5" pra yang diarahkan |
| Post Cap | Cap New England |
| Kereta api | 2 "x 3-1/2 '' dengan Arbor Cap |
| Piket | 1 1/2 "x 1 1/2", 1 "x 1" |
| Jilid bahagian | 0.2cbm, memuatkan pertanyaan qtty |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut