+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
PVC pergola dengan kekisi direka untuk meningkatkan estetika dan fungsi. Berdiri pada ketinggian standard 98 inci, pergola ini mewujudkan suasana yang menarik, sambil menawarkan ketinggian yang disesuaikan agar sesuai dengan keperluan unik anda. Dengan lebar standard 78 inci, kami juga menyediakan pelbagai pilihan lebar, memastikan sesuai untuk taman, teres, atau halaman belakang anda.
Dibina dengan jawatan pra-routed 5 "x 5" yang kuat, pergola kami menjamin kestabilan dan ketahanan. Pos Cap Gothic yang elegan menambah sentuhan pesona klasik, manakala landasan 2 "x 6" dengan topi arbor menyediakan struktur sokongan yang kuat. Untuk kekuatan tambahan, memasukkan keluli tahan karat di keretapi bawah menguatkan kualiti gred komersilnya, menjadikannya sesuai untuk aplikasi kediaman dan komersil.
Kekisi yang disertakan (berukuran 11.8 "x 90.8") menambah sentuhan hiasan, menawarkan naungan dan meningkatkan privasi tanpa mengorbankan aliran udara. Dengan jumlah 0.3 meter padu setiap bahagian, pergola ini direka untuk pemuatan dan pengangkutan yang cekap. Di samping itu, pintu masuk yang sepadan boleh didapati, memberikan pandangan yang kohesif ke persekitaran luaran anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin
Penamat bingkai: tidak dilapisi
Ciri: Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Waktu Penghantaran: Kira-kira 7-10 hari sebagai 40HQ
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Item | PVC pergola dengan kekisi |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 98 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 78 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 5 "x 5" pra yang diarahkan |
| Post Cap | Gothic Cap |
| Kereta api | 2 "x 6 '' dengan Arbor Cap |
| Kekisi | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| Masukkan | Masukkan keluli tahan karat di rel bawah untuk kekuatan komersial |
| Jilid bahagian | 0.3cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut