+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Kami yang menakjubkan 98 "x78" Gothic Cap PVC pergola. Direka untuk kedua -dua rayuan dan ketahanan estetik, pergola ini menawarkan gabungan fungsi dan keanggunan yang unik. Terdapat dalam pelbagai warna -putih, tan, kelabu, dan krim -struktur ini boleh melengkapkan lanskap dengan lancar.
Ketinggian 98 ", Pergola menyediakan suasana yang besar dan menarik. Bagi mereka yang mencari penyesuaian, kami menawarkan pilihan untuk ketinggian dan lebar yang berbeza, memastikan sesuai untuk ruang anda. Siaran pra-routed 5" x5 "tidak hanya menarik secara visual tetapi juga direkayasa untuk kekuatan dan kestabilan.
Di bahagian atas, topi gothic yang rumit menambah sentuhan yang tersendiri, menjadikan pergola ini menjadi tumpuan di mana -mana taman atau teres. Kereta api 2 "x6", lengkap dengan topi arbor, meningkatkan reka bentuk keseluruhan sambil memberikan sokongan tambahan. Untuk ketahanan yang ditambah, sisipan keluli tahan karat diintegrasikan ke dalam kereta api bawah, memastikan kekuatan komersial yang menahan ujian masa.
Pergola kami adalah mudah untuk mengangkut dan memasang, menjadikannya pilihan yang ideal untuk pembekal. Bagi mereka yang ingin mewujudkan persekitaran luaran yang padu, pintu yang sepadan juga disediakan.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin
Penamat bingkai: tidak dilapisi
Ciri: Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Waktu Penghantaran: Kira-kira 7-10 hari sebagai 40HQ
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Item | PVC pergola |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 98 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 78 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 5 "x 5" pra yang diarahkan |
| Post Cap | Gothic Cap |
| Kereta api | 2 "x 6 '' dengan Arbor Cap |
| Masukkan | Masukkan keluli tahan karat di rel bawah untuk kekuatan komersial |
| Jilid bahagian | 0.3cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut