+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Meningkatkan estetika dan keselamatan harta tanah anda dengan pagar ladang PVC 2-kereta kami. Direka untuk ketahanan dan fleksibiliti, pagar ini merupakan penyelesaian yang ideal untuk ladang, ladang, dan harta kediaman. Terdapat dalam pelbagai warna yang menarik -putih, tan, kelabu, dan krim -pagar kami boleh menggabungkan ke dalam persekitaran yang lancar sambil memberikan rupa yang bersih dan moden.
Ketinggian standard 36 inci memastikan penghalang yang kukuh, sementara pelbagai pilihan ketinggian tersedia untuk memenuhi keperluan khusus anda. Dengan lebar standard 96 inci dan lebar yang boleh disesuaikan, pagar ini mudah disesuaikan agar sesuai dengan landskap anda dengan sempurna. Setiap jawatan, yang terdapat dalam dimensi 4 "x 4" atau 5 "x 5" yang kuat, datang pra-routed untuk konfigurasi baris, akhir, sudut, atau 3 arah, yang membolehkan pemasangan mudah dan aplikasi serba boleh.
Pagar kami mempunyai topi rata yang bergaya pada setiap jawatan, meningkatkan rayuan keseluruhannya. Rel ribbed, berukuran 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "dan dibekalkan dalam dua kepingan pra-notched, memberikan kekuatan dan kestabilan tambahan, memastikan pagar anda berdiri ujian masa.
Di samping itu, kami menawarkan pintu yang sepadan untuk melengkapkan pagar anda, yang membolehkan melihat kohesif di seluruh harta anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Ladang Besar, pagar kuda, pagar ladang, penggunaan haiwan kesayangan.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Avaliable 4 jenis topi perbezaan pos
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti 30 tahun
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | Pagar ladang pvc pvc 2-rail |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 36 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 60 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Topi rata |
| Keretapi ribbed | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''x2pcs, pra-berthan |
| Jilid bahagian | 0.05cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut