+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar kuda PVC 3-Rail direka untuk menyediakan kedua-dua keselamatan dan gaya untuk harta ekuestrian anda. Tersedia dalam warna klasik -putih, tan, kelabu, dan krim -pagar ini bukan sahaja meningkatkan estetika landskap anda tetapi juga berdiri ujian masa, memastikan kuda anda selamat dan selesa.
Berdiri pada ketinggian standard 54 inci, pagar kami menawarkan fleksibiliti dengan pilihan ketinggian yang berbeza untuk memenuhi keperluan khusus anda. Setiap bahagian mengukur lebar 96 inci, dengan saiz yang disesuaikan, membolehkan anda membuat sesuai untuk paddock atau kawasan menunggang anda. Siaran 4 "x 4" atau 5 "x 5" yang teguh, yang terdapat dalam ketinggian 78 inci, datang pra-routed untuk pemasangan mudah dalam pelbagai konfigurasi, termasuk garis, akhir, sudut, dan persediaan 3 arah.
Dilengkapi dengan topi pos rata, jawatan kami bukan sahaja memberikan rupa yang digilap tetapi juga memastikan ketahanan terhadap unsur -unsur. Rel ribbed, berukuran 1-1/2 "x 5-1/2" x 94 "dan terdiri daripada tiga keping pra-notched, menawarkan kekuatan dan kestabilan yang dipertingkatkan. Setiap bahagian mempunyai jumlah 0.07 cbm, menjadikannya efisien untuk penghantaran dan pemasangan.
Untuk kemudahan tambahan, pintu yang sepadan boleh didapati, memastikan titik masuk yang kohesif dan selamat ke kandang kuda anda. Melabur di pagar kuda PVC 3-Rail kami untuk mewujudkan persekitaran yang selamat dan menarik untuk kuda anda sambil menikmati manfaat penyelenggaraan yang rendah dan prestasi tahan lama.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Ladang Besar, pagar kuda, pagar ladang, penggunaan haiwan kesayangan.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Avaliable 4 jenis topi perbezaan pos
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti 30 tahun
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | Pagar kuda PVC 3-rail PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 54 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 78 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Topi rata |
| Keretapi ribbed | 1-1/2 "x 5-1/2" x 94''x3pcs, pra-berthan |
| Jilid bahagian | 0.07cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut