+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Memperkenalkan piket plastik 7/8 "x3" kami, direka khusus untuk aplikasi ladang. Dibuat dari 100% Virgin PVC, piket ini tidak disalut, memastikan ketahanan maksimum dan ketahanan terhadap kesan. Dengan penarafan api V-0 dan pensijilan termasuk SGS, CE, dan ISO9001, anda boleh mempercayai kualiti dan keselamatannya.
Pemasangan adalah angin, menjadikannya sempurna untuk projek-projek yang dilakukan. Piket direka untuk dimuatkan dengan lancar dengan bahagian, jawatan, dan pintu, yang membolehkan anda membuat pagar lengkap dengan mudah. Tidak seperti kayu tradisional, piket vinil kami tidak menyerap air, menghapuskan kebimbangan mengenai reput dan menyediakan penyelesaian penyelenggaraan yang rendah untuk keperluan pagar anda.
Dengan jaminan 30 tahun dan masa penghantaran kira-kira 7-10 hari untuk perintah 40HQ, anda boleh mempunyai ketenangan fikiran mengetahui bahawa produk ini akan menjadi ujian masa. Tingkatkan projek pagar anda dengan ketahanan dan kemudahan pemasangan yang paling utama.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Ciri: Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Masa Delivary: Sekitar 7-10 hari sebagai 40HQ
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | PVC 7/8 "x3" Piket Plastik |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Picket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut