+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar taman telinga anjing, penyelesaian utama untuk keperluan pagar ladang anda. Dibuat dari 100% Virgin PVC, pagar ini direka untuk menahan unsur -unsur tanpa bimbang tentang reput atau kerosakan, menjadikannya pilihan yang lebih baik daripada kayu tradisional.
Dengan rintangan impak yang tinggi dan keperluan penyelenggaraan yang rendah, pagar taman anjing telinga anjing memastikan ketahanan yang berkekalan. Pemasangan adalah angin -semata -mata menggabungkan bahagian, jawatan, dan pintu untuk membuat pagar lengkap dalam masa yang singkat. Selain itu, dengan jaminan dan sijil 30 tahun dari SGS, CE, dan ISO9001, anda boleh mempercayai kualitinya.
Bukan sahaja pagar api ini (V-0 dinilai), tetapi perhimpunan DIY yang mudah bermakna anda boleh menikmati sempadan yang kukuh tanpa kerumitan. Penghantaran hanya mengambil masa 7-10 hari untuk pesanan 40HQ, memastikan anda akan ditubuhkan dengan cepat. Naik taraf pagar anda dengan pagar taman telinga anjing hari ini!
Pertanyaan
Penerangan Produk
Penggunaan: pagar taman, rumah, ladang, vilia, gudang, halaman negara, balkoni, sementara, pagar privasi.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Ciri: Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Kod HS: 3925900000
Bukti Kebakaran: V-0
Sijil: SGS, CE, ISO9001
Waranti: 30 tahun
Masa Delivary: Sekitar 7-10 hari sebagai 40HQ
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar taman telinga anjing PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 3" x 39 '' x 15pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut