+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tingkatkan ruang luaran anda dengan pagar pagar menegak PVC kami, yang terdapat dalam putih, tan, kelabu, dan krim. Ideal untuk kolam renang, meter depan, taman, dan balkoni, penyelesaian pagar penyelenggaraan rendah ini dibuat dari 100% dara PVC untuk ketahanan.
Saiz yang disesuaikan
Ketinggian standard adalah 48 inci dan lebar adalah 96 inci, dengan pelbagai pilihan yang tersedia. Catatan datang dalam 4 "x 4" atau 5 "x 5", pra-routed untuk pemasangan mudah.
Reka bentuk tahan lama
Menampilkan landasan atas dan bawah pra-notched, pagar kami termasuk sisipan aluminium untuk kekuatan tambahan. Setiap piket berukuran 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 ", memastikan kedua -dua kekukuhan dan gaya.
Perhimpunan mudah
Pilih dari penutup pos New England, Flat, atau Gothic untuk memperibadikan pagar anda. Cukup menggabungkan bahagian, jawatan, dan pintu untuk penyelesaian lengkap. Naik taraf harta anda dengan pagar PVC yang elegan hari ini!
Pertanyaan
Penerangan Produk
Hebat untuk pagar kolam, pagar halaman depan atau pagar taman, balkoni dan pagar pagar.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Rel yang berbeza tersedia, seperti Handrail.
Empat berwarna yang sesuai: putih, tan, kelabu, krim
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar pagar menegak PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 '' x 22pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut