+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar Taman Horizontal PVC menggabungkan ketahanan dan gaya, menjadikannya pilihan yang ideal untuk mana -mana ruang luar. Tersedia dalam warna -warna elegan seperti putih, tan, kelabu, dan krim, ia meningkatkan estetika taman, kolam renang, atau meter depan.
Berdiri pada ketinggian standard 48 inci, pagar serba boleh ini boleh disesuaikan dalam pelbagai dimensi. Jawatannya yang teguh 4 "x 4" atau 5 "x 5" yang telah dijalankan untuk pemasangan mudah, menampung pelbagai konfigurasi seperti setup garis, akhir, dan sudut.
Direka untuk daya tahan, kereta api bawah mempunyai sisipan aluminium untuk kekuatan komersial, manakala piket 7/8 "x 1 1/2" x 40 "memastikan penghalang yang kukuh. Bahan PVC 100% Virgin PVC adalah elastik dan tahan terhadap kesan, menjadikannya pelaburan yang lama untuk harta anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Hebat untuk pagar kolam, pagar halaman depan atau pagar taman, balkoni dan pagar pagar.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Rel yang berbeza tersedia, seperti Handrail.
Empat berwarna yang sesuai: putih, tan, kelabu, krim
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar taman mendatar PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 1 1/2" x 40 '' x 22pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut