+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar Handrail PVC kami, penyelesaian serba boleh yang menggabungkan keanggunan dan ketahanan. Terdapat dalam warna klasik seperti putih, tan, kelabu, dan krim, pagar ini meningkatkan ruang luar dengan penampilannya yang halus.
Berdiri pada ketinggian standard 48 inci, dengan pilihan untuk ketinggian dan lebar yang berbeza, ia disesuaikan untuk memenuhi keperluan anda. Setiap jawatan, yang boleh didapati dalam konfigurasi 4 "x 4" atau 5 "x 5", adalah pra-routed untuk pemasangan mudah seperti baris, akhir, sudut, atau konfigurasi 3-cara.
Mempunyai topi New England, rata, atau gothic yang mantap, pagar kami juga termasuk rel pra-notched atas dan bawah untuk perhimpunan lancar. Sisipan aluminium di rel bawah menyediakan kekuatan gred komersial, memastikan umur panjang dan kestabilan. Dimensi piket standard 7/8 "x 3" x 40 "direka untuk jarak yang optimum dan integriti struktur, menjadikan pagar ini pilihan utama untuk kedua -dua estetika dan fungsi.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Hebat untuk pagar kolam, pagar halaman depan atau pagar taman, balkoni dan pagar pagar.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Rel yang berbeza tersedia, seperti Handrail.
Empat berwarna yang sesuai: putih, tan, kelabu, krim
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | PVC Handrail Fence |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 3" x 40 '' x 15pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut