+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Memastikan keselamatan dan gaya dengan pagar kolam Premium 3 Rails kami, yang direka khusus untuk kedua -dua aplikasi kediaman dan komersial. Terdapat dalam pilihan warna -warna elegan -putih, tan, kelabu, dan krim -pagar ini bukan sahaja menyediakan penghalang yang mantap tetapi juga meningkatkan daya tarikan estetik ruang luar anda.
Dibina dengan ketinggian standard 48 inci, pagar kolam kami boleh disesuaikan untuk memenuhi keperluan khusus anda, dengan pelbagai ketinggian dan lebar yang tersedia atas permintaan. Lebar standard mengukur 96 inci, yang membolehkan fleksibiliti dalam pemasangan, sama ada untuk kawasan kecil atau luas.
Jawatan yang kukuh boleh didapati dalam dua dimensi: 4 "x 4" atau 5 "x 5", dengan ketinggian pilihan 72 inci. Setiap jawatan datang pra-routed untuk pemasangan mudah, menampung garis, akhir, sudut, 3-arah, atau konfigurasi kosong, memastikan yang selamat untuk apa-apa susun atur.
Meningkatkan ketahanan dan reka bentuk, pagar kami menampilkan pilihan topi pos, termasuk topi New England klasik, topi rata yang anggun, atau topi gothic yang elegan. Rel bawah dibuat dari bahagian pra-notis 2 "x 3-1/2" x 94 ", memastikan kestabilan, sementara landasan atas dan pertengahan juga menggunakan dimensi berkualiti tinggi yang sama untuk konsistensi dan kekuatan.
Untuk menambah kekuatan komersil, setiap rel bawah menggabungkan memasukkan aluminium, memberikan sokongan tambahan di mana ia paling penting. Piket, mengukur 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 ", dipasang dengan jarak standard, memastikan keselamatan tanpa menjejaskan penglihatan.
Dengan jumlah 0.08 cbm setiap bahagian, pagar kolam 3 Rails kami bukan sahaja berfungsi tetapi juga mudah untuk mengangkut dan memasang. Pintu yang sepadan juga tersedia untuk melengkapkan rupa, memastikan akses dan keselamatan yang lancar di sekitar kawasan kolam anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Hebat untuk pagar kolam, pagar halaman depan atau pagar taman, balkoni dan pagar pagar.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Rel yang berbeza tersedia, seperti Handrail.
Empat berwarna yang sesuai: putih, tan, kelabu, krim
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar kolam pvc 3 kereta api |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Keretapi atas & tengah | 2 "x 3-1/2" x 94''x2pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 1 1/2 "x 1 1/2" x 40 '' x 22pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut