+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
"7/8" x3 "pagar piket kecil" adalah pilihan pagar yang serba boleh dan bergaya yang direka untuk meningkatkan ruang luar. Terdapat dalam warna klasik seperti putih, tan, kelabu, dan krim, ia sesuai dengan pelbagai estetika.
Berdiri pada ketinggian standard 48 "dengan pilihan untuk ketinggian dan lebar yang berbeza, pagar ini disesuaikan untuk memenuhi keperluan khusus anda. Setiap jawatan ditawarkan dalam saiz yang teguh 4" x4 "atau 5" x5 "dan datang pra-routed untuk pemasangan mudah seperti garis, akhir, sudut, atau konfigurasi kosong.
Pagar ini mempunyai reka bentuk yang kukuh dengan rel bawah 2 "x3-1/2" dan pra-notched atas dan pertengahan rel untuk kestabilan tambahan. Sisipan aluminium di rel bawah memberikan kekuatan komersial, memastikan ketahanan.
Termasuk 7 piket berukuran 7/8 "x6" x40 "dan 8 piket pada 7/8" x1 1/2 "x40" dengan jarak standard, membuat perhimpunan langsung. Dengan jumlah 0.08 cbm, produk ini cekap untuk penghantaran, dan pintu yang sepadan juga tersedia untuk penyelesaian pagar lengkap.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Hebat untuk pagar kolam, pagar halaman depan atau pagar taman, balkoni dan pagar pagar.
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Rel yang berbeza tersedia, seperti Handrail.
Empat berwarna yang sesuai: putih, tan, kelabu, krim
Cara Membuat Pesanan: Sederhana, Tambah Seksyen Pos Gate = Lengkap Pagar
| Gaya atas pagar | Pagar kolam pvc 3 kereta api |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 48 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 72 '', pra yang diarahkan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Keretapi atas & tengah | 2 "x 3-1/2" x 94''x2pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 6" x 40 '' x 7pcs; 7/8 "x 1 1/2" x 40 '' x 8pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.08cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut