+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar vinil separa swasta kami, yang direka untuk mengimbangi privasi dan keterbukaan. Penyelesaian pagar tahan lama ini sesuai untuk pemilik rumah yang ingin menentukan ruang luar mereka sambil mengekalkan penglihatan.
Pilihan warna
Terdapat dalam putih, tan, kelabu, dan krim, pagar kami melengkapkan landskap.
Dimensi dan penyesuaian
Ketinggian standard adalah 72 inci, dengan ketinggian dan lebar yang disesuaikan agar sesuai dengan projek anda dengan sempurna.
Spesifikasi pos dan kereta api
Dibina dengan jawatan 4 "x 4" atau 5 "x 5" yang kuat, pra-routed untuk pemasangan mudah. Keretapi bawah dan kereta api atas adalah 2 "x 3-1/2" x 70 ", manakala kereta api tengah berukuran 7/8" x 6 "x 70", memastikan struktur yang kuat.
Pilihan CAP
Tingkatkan pagar anda dengan topi pos yang bergaya di New England, rata, atau gaya gothic.
Jilid dan pintu yang sepadan
Setiap bahagian mempunyai isipadu 0.166 CBM, dan pintu yang sepadan boleh didapati untuk melihat padu.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Pagar privasi semi taman, penyelesaian privasi moden
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, piket, kisi, panel 2 atau 3 lidah & alur
Avaliable 4 jenis topi perbezaan pos
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | PVC semi-swasta vinil |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Rail tengah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 6" x 68 '' x 13pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut