+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Pagar plastik bebas plumbum, penyelesaian pagar yang tahan lama dan mesra alam yang direka untuk memenuhi standard keselamatan tertinggi.
Ketinggian pagar standard kami adalah 72 inci, dengan pilihan yang disesuaikan untuk memenuhi keperluan khusus anda. Setiap bahagian mempunyai lebar standard 96 inci, memastikan penghalang yang kuat yang boleh disesuaikan dengan dimensi harta anda. Siaran ini datang dalam saiz 4 "x 4" atau 5 "x 5", dengan pilihan pra-routed untuk konfigurasi baris, akhir, sudut, dan 3 arah, yang membolehkan pemasangan dan fleksibiliti mudah dalam reka bentuk.
Pagar ini dibina dengan baik dengan kereta api bawah pra-yang mengukur 2 "x 6" x 94 ", kereta api tengah 2" x 3-1/2 "x 94", dan kereta api atas 2 "x 6" x 94 ".
Piket kami, berukuran 7/8 "x 6" x 63 ", boleh didapati dalam jarak standard dan datang dalam satu set 13 untuk setiap bahagian. Dengan jumlah keseluruhan 0.166 CBM setiap bahagian, pagar ini direka untuk penghantaran dan pemasangan yang cekap.
Untuk melengkapkan projek pagar anda, kami juga menawarkan pelbagai topi pos yang bergaya, termasuk topi New England, topi rata, dan topi Gothic. Di samping itu, pintu yang sepadan boleh didapati, memastikan pandangan yang kohesif dan digilap di seluruh harta anda. Pilih pagar plastik bebas plumbum kami untuk penyelesaian pagar yang selamat, bergaya, dan kukuh yang berdiri ujian masa.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Pagar privasi semi taman, penyelesaian privasi moden
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, piket, kisi, panel 2 atau 3 lidah & alur
Avaliable 4 jenis topi perbezaan pos
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | Pagar plastik bebas plumbum PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''x1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 3-1/2" x 94''x1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 6" x 94''x1pcs, pra -berthan |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 6" x 63 '' x 13pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut