+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Tingkatkan ruang luaran anda dengan pagar piket PVC semi-swasta kami, yang direka untuk menggabungkan gaya dan fungsi. Penyelesaian pagar yang serba boleh ini sesuai untuk pemilik rumah yang mencari privasi dan estetika yang menarik.
Pagar ini berada pada ketinggian standard 72 inci, memberikan keseimbangan yang ideal antara penglihatan dan pengasingan. Bagi mereka yang mempunyai keperluan khusus, kami menawarkan pelbagai ketinggian dan lebar, memastikan anda mendapati sesuai untuk harta anda. Setiap bahagian mengukur lebar standard 96 inci, dengan pilihan penyesuaian yang tersedia untuk memenuhi keperluan projek anda.
Dibuat dengan ketahanan dalam fikiran, pagar kami mempunyai ciri-ciri yang kuat 4 "x 4" atau 5 "x 5", pra-routed untuk pemasangan mudah seperti garis, akhir, sudut, 3-way, atau konfigurasi kosong. Pilih dari topi pos yang bergaya, termasuk topi New England yang elegan, topi rata, atau topi gothic, untuk menambah sentuhan tersendiri ke pagar anda.
Pembinaan pagar kami termasuk landasan pra-notched untuk perhimpunan langsung. Keretapi bawah mengukur 2 "x 6" x 94 "dan direka untuk menyokong struktur dengan sisipan aluminium 1 inci yang kukuh untuk kekuatan yang dipertingkatkan. rayuan.
Untuk kestabilan tambahan, pagar termasuk komponen U-saluran dan direka untuk pemasangan mudah dengan jumlah 0.166 cbm setiap bahagian. Untuk melengkapkan pagar baru anda, pintu yang sepadan boleh didapati, membolehkan melihat padu di seluruh harta anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Pagar privasi semi taman, penyelesaian privasi moden
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, piket, kisi, panel 2 atau 3 lidah & alur
Avaliable 4 jenis topi perbezaan pos
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | Piket PVC atas pagar separuh swasta PVC |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| Piket | 11/2 "x 1 1/2" x12.6''lx 17pcs |
| U-channel | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 6" x 45 '' x 13pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut