+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
+86-572-8086381 / 8282992
hzjfence1@hzjfence.com
Dibuat pada ketinggian standard 72 inci, dengan pilihan untuk ketinggian yang berbeza untuk memenuhi keperluan anda, pagar ini memberikan liputan yang mencukupi tanpa merasa menindas. Lebar standard 96 inci membolehkan pemasangan fleksibel, dengan saiz tambahan yang tersedia untuk mereka yang mencari penyelesaian tersuai.
Jawatan yang mantap kami, yang ditawarkan dalam konfigurasi 4 "x 4" atau 5 "x 5", datang pra-routed untuk pemasangan mudah, menampung garis, akhir, sudut, dan konfigurasi 3 arah. Pilih dari tiga topi pos yang bergaya: topi New England yang elegan, topi rata yang anggun, atau topi gothic yang menawan, untuk menambah sentuhan unik ke pagar anda.
Pagar ini dibina untuk ketahanan, yang memaparkan rel bawah pra-notched (2 "x 6" x 94 "), kereta api tengah (2" x 3-1/2 "x 94"), dan kereta api atas (2 "x 3-1/2" x 94 "). Rail bawah meningkatkan integriti strukturnya, memastikan ia kuat terhadap unsur -unsur.
Dengan 13 piket berukuran 7/8 "x 6" x 45 "dan jarak standard, pagar kami menyerang keseimbangan sempurna antara privasi dan penglihatan. Setiap bahagian mempunyai jumlah 0.166 cbm, menjadikannya mudah untuk merancang projek anda.
Pertanyaan
Penerangan Produk
Pagar privasi semi taman, penyelesaian privasi moden
Bahan Bingkai: 100% PVC/ Plastik Virgin, Tidak Disalut
Mudah dipasang, rintangan impak yang lebih elastik dan tinggi, vinil adalah penyelenggaraan tahan lama dan rendah.
Jawatan PVC, rel, piket, kisi, panel 2 atau 3 lidah & alur
Avaliable 4 jenis topi perbezaan pos
Kit Panel termasuk semua rel, dan piket
| Gaya atas pagar | Latihan PVC Pagar Separuh Privasi |
| Warna | Putih, tan, kelabu, krim |
| Ketinggian | Ketinggian standard 72 ", ketinggian yang berbeza tersedia |
| Lebar | Lebar standard 96 ", lebar yang berbeza tersedia |
| Jawatan | 4 "x 4" atau 5 "x 5" atau pilihan x 102 '', pra-dihalakan sebagai garis, akhir, sudut, 3-cara atau kosong. |
| Post Cap | Cap New England, topi rata, topi gothic |
| Keretapi bawah | 2 "x 6" x 94''lx1pcs, pra -berthan |
| Rail tengah | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| Kereta api atas | 2 "x 3-1/2" x 94''lx1pcs, pra-berthan |
| Kekisi | 11.8 "x 90.8" x 1pcs |
| U-channel | 1 "x 1" x 46.8''lx2pcs |
| Masukkan aluminium | Masukkan aluminium di kereta api bawah untuk kekuatan komersial |
| Piket | 7/8 "x 6" x 45 '' x 13pcs (jarak standard) |
| Jilid bahagian | 0.166cbm, memuatkan pertanyaan QTTY |
| Pintu yang sepadan | Tersedia |
Hubungi kami untuk maklumat lanjut
Jangan teragak -agak untuk menghubungi apabila anda memerlukan kami!
Mengapa Arbor PVC Masuk akal untuk Kebanyakan Taman Arbor PVC adalah salah satu daripada struk...
Baca lebih lanjutDengan Tahun Baharu Cina 2026 di belakang kami, Deqing Huazhijie Railing & Fencing Co.,Ltd. tidak...
Baca lebih lanjutApakah Decking PVC dan Bagaimanakah Ia Berbeza daripada Bahan Decking Lain? Dek PVC ialah papa...
Baca lebih lanjutApakah Pagar PVC dan Mengapa Ia Sangat Popular? Pagar PVC — juga dikenali secara meluas sebaga...
Baca lebih lanjutPagar privasi vinil ialah sistem pagar yang diperbuat daripada bahan PVC dengan panel pepejal ata...
Baca lebih lanjut